SFP (mini GBIC) модул 1,25Gbit/s по две влакнa (втора употреба)

14.00лв.

11 налични

Код: 000004 Категория:

Описание

SFP (mini GBIC) модул 1,25Gbit/s по две влакнa 20 км, LC;

– дължина на вълната – 1310nm.

 

Отзиви

Все още няма отзиви.

Напишете първия отзив за „SFP (mini GBIC) модул 1,25Gbit/s по две влакнa (втора употреба)“