Изграждане на оптични мрежи, LAN мрежи и видеонаблюдение

 

Предлагаме Ви изграждане на оптични мрежи, LAN мрежи и видеонаблюдение.

Ние сме един от най-опитните и утвърдени компании за оптичен монтаж в гр. София. Специализирани сме в проектиране, цялостна инсталация и поддръжка на системи за бизнес комуникация.
Ние сме ангажирани с доставката на оборудването и системите необходими за изграждането на мрежата, която да отговаря на нуждите на вашата компания не само днес, но и за много години напред. Като специалисти в оптичното изграждане и окабеляване (FTTH, PON) ние работим, и по изграждането на Cat 5e, Cat 6, коаксиални кабелни мрежи, сървърни помещения, офис мрежи, дейта центрове, системи за видеонаблюдение (CCTV). Не се колебайте да се свържете с нас тук.

Oптични мрежи:

  • Проектиране, изграждане, поддръжка на single mode и multi mode оптични мрежи за пренос на глас, видео, данни и телевизия ( catv ), FTTH, FTTB, FTTN, GPON, GEPON.
  • Заваряване на оптични влакна ( сплайсване ) single mode и multi mode.
  • Измервания с Power Meter и OTDR.
  • Изготвяне на протоколи за изграждане.
  • Отстраняване на аварии в оптичната инфраструктура 24/7.

    оптични мрежи

    оптични мрежи


Офис LAN мрежи:

  • Проектиране, изграждане и поддръжка на cat. 5 и cat. 6 LAN мрежи.
  • Настройка на компютърни системи и периферия за работа в мрежа и достъп до интернет.
  • Изграждане на индивидуални виртуални мрежи VPN решения за свързване на два или повече отдалечени офиса на организацията ви или за отдалечен и сигурен достъп до ресурсите на локалната ви мрежа.
  • Изграждане на безжични Wi-Fi мрежи.

 

компютърни мрежи

компютърни мрежи

 

Видеонаблюдение:

  • Проектиране, изграждане и поддръжка на системи за видеонаблюдение и контрол CCTV.
  • Доставка на камери, DVR и NVR устройства.
  • Достъп до системите за видео наблюдение чрез Интернет.
  • Запис на видео на локални или отдалечени носители.

    видеонаблюдение

    видеонаблюдение


Tags: